Baza dydaktyczna

Baza wykładowa Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego, które mieści się w siedzibie Studia Promocyjno – Handlowego CREDO Jacek Bogusławski w Pile przy al. Wojska Polskiego 43 to zespół profesjonalnie przygotowanych sal wykładowych, które są w pełni wyposażone w system multimedialny i klimatyzację.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu. W dni robocze przyjmujemy zapisy na szkolenia i udzielamy wszelkich informacji w godzinach od 8:00 do 16:00. 

Część praktyczną zajęć realizujemy na dedykowanych placach manewrowych.

W trosce o jak najlepsze przygotowanie nasze zajęcia praktyczne dla osób obsługujących urządzenia do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych realizujemy (jeden wyjazd) w jednej z największych i najnowocześniejszych baz paliwowych w Polsce – w Rejowcu nieopodal Wągrowca (woj. wielkopolskie).

Dowodem na profesjonalną i kompleksową obsługę klientów przez Centrum Szkolenia i Doradztwa Zawodowego przy Studio Promocyjno Handlowym CREDO Jacek Bogusławski jest fakt, iż podczas wszystkich naszych szkoleń zapewniamy kursantom niezbędne materiały dydaktyczne.  Kolejnym z aspektów wpływających na profesjonalizm naszej firmy jest realizowanie Badań Psychologicznych we własnej Poradni w przypadku szkoleń, w odniesieniu do których jest niezbędne uzyskanie orzeczenia psychologa transportu.
had-10hadhad-8 had-4sala1sala4