O nas

logo credo_nowe

SPH Credo w swojej ofercie posiada przede wszystkim wydawnictwa z zakresu transportu drogowego, materiały do wyposażenia sal wykładowych, oznakowania pojazdów szkoleniowych, druki niezbędne podczas prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców, a także pomoce dydaktyczne które stanowią wsparcie dla wykładowców. Dotychczas wydawnictwo udostępniło na rynku ponad 200 pozycji. Najpopularniejsze produkty, które dostępne są m.in. w sklepie internetowym firmy to przede wszystkim „Przewodnik Kursanta kat. B” oraz płyty z pytaniami egzaminacyjnymi „Prawko Special”. Wysoką jakość produktów potwierdzają liczne nagrody przyznane przez ogólnopolskie kapituły. SPH Credo to firma tworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Od początku swojego istnienia na rynku tj., 11 marca 1996 roku, SPH CREDO specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla branży szkolenia kierowców, a także klientów indywidualnych, którzy doceniają rzetelność i wysoką jakość.

Studio wydawnicze od kilkunastu lat, przy udziale ekspertów tworzy platformy edukacyjne np. ekurs.eu, dobreosk.pl oraz serwisy informacyjne dla kursantów, instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów. Od 2005 roku w Centrum Badań Psychologicznych, który należy do SPH CREDO prowadzone są niezbędne badania do uzyskania orzeczenia o zdolności do wykonywania pracy jako kierowca, instruktor. Ponadto od 2012 roku w Centrum Szkolenia i Doradztwa Zawodowego Credo prowadzone są specjalistyczne szkolenia transportowe oraz pedagogiczno-opiekuńcze.

SPH Credo od lat aktywnie wspiera akcje charytatywne, a także udziela wsparcia drużynom sportowym w regionie Północnej Wielkopolski. Włączą się w organizację zmagań sportowych i edukacyjnych dla młodzieży, ponadto inicjuje konferencje dla branży transportowej. Wszystkie działania, które swoim zasięgiem obejmuje firma, mają na celu propagowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.


siedziba Credo